چاپ کوسن

چاپ کوسن

چاپ کوسن برای تیراژهای مختلف و روی انواع پارچه در این مجموعه انجام میپذیرد . برخی از پارچه های ما قابلیت چاپ مستقیم دارند و برخی دیگر از پارچه ها به صورت غیر مستقیم چاپ میشوند که البته این نوع از پارچه ها مقاومت خیلی زیادی در برابر شستشو دارند . چاپ روی کوسن به صورت اختصاصی و حتی به صورت تکی قابل انجام است. برای چاپ عکس اختصاصی روی کوسن و یا چاپ آرم روی کوسن فایل خود را از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال نمایید و پس از هماهنگیهای لازم ، کار خود را در اسرع وقت دریافت نمایید . این مجموعه کار چاپ روی کوسن را از تهیه پارچه تا دوخت و ارسال کوسن در کوتاهترین زمان انجام میدهد. چاپ روی کوسن از لحضه سفارش تا زمان ارسال معمولا 2 روز کاری زمان میبرد ولی زمان دقیق آماده شدن کوسن هنگام ثبت سفارش به شما اعلام خواهد شد.

پارچه های مناسب برای چاپ کوسن :

محبوبترین و البته بهترین پارچه ای که برای چاپ کوسن و رومبلی استفاده میشود پارچه مخمل میباشد . این پارچه علاوه بر نرمی مخصوص به خود برای چاپ نیز عالی میباشد . پارچه مخمل انواع مختلفی از بافت و رنگ را دارد که شما میتوانید بسته به سلیقه خود آنها را انتخاب نمایید .البته توصیه ما این است که چاپ خود را بر روی پارچه های موجود در مجموعه ما انجام دهید چرا که پارچه های مخمل دارای گوناگونی زیادی میباشند و پارچه های مورد استفاده در مجموعه ما تست رنگهای مختلفی بر روی آنها انجام شده تا خروجی کار به بهترین شکل ممکن انجام شود . البته غیر از پارچه مخمل شما میتوانید کوسن خود را بر روی انواع دیگر پارچه ها نیز چاپ نمایید . به عنوان مثال شما میتوانید کوسن خود را بر روی پارچه ساتن آمریکایی و یا هر پارچه دیگری که مد نظر شما باشد چاپ نمایید . فقط در نظر داشته باشید که کیفیت چاپ بر روی پارچه های مختلف با هم متفاوت است و برای نتیجه گیری درست بایستی از پارچه مناسب استفاده نمایید و پارچه هایی که قبلا تست شده مورد توصیه ما میباشد. همچنین شما میتوانید در کنار چاپ کوسن ست رانر و چاپ پرده خود را نیز به ما بسپارید تا همه کار خود را در یک مجموعه و با یک رنگ تحویل بگیرید.

چاپ عکس روی کوسن

چاپ عکس روی کوسن به راحتی قابل انجام است . برای چاپ عکس خود یا کودکانتان میتوانید پس از ارسال عکس خود از طریق تلگرام یا ایمیل هماهنگی های لازم را از طریق تلفن در قسمت  تماس با ما برای دریافت کوسن چاپ شده انجام دهید . در نظر داشته باشید که چاپ عکس ها بر روی کوسن با سایز ۴۰ سانت در ۴۰ سانت انجام خواهد شد و چنانچه سایز دیگری را مد نظر دارید و یا میخواهید بالشتک اختصاصی برای اتاق کودک چاپ نمایید سایز کار خود را در تلگرام قید فرمایید و یا حتی اگر میخواهید عکس کودک خود را کنار شخصیتهای کارتونی چاپ نمایید حتما اسم شخصیت کاتونی مورد نظر خود رادر تلگرام ذکر فرمایید.

چاپ بر روی پارچه نکات مهمی دارد و البته چاپ کوسن هم از این مهم مستثنی نیستند . پس به شما توصیه میکنیم حتماً تمامی آن نکات را در کارهای خود لحاظ کنید تا چاپ کوسن شما کیفیت بالایی داشته باشد ، اگر اطلاعات کافی در مورد چاپ پارچه یا چاپ کوسن دارید میتوانید فایل خود را از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال نمایید . و اگر اطلاعات کافی در مورد چاپ پارچه ندارید به شما توصیه میکنیم برای اطلاع از جنس پارچه هایی که مناسب چاپ میباشند و یا نکات مهم در مورد چاپ پارچه ، با رفتن به صفحه چاپ روی پارچه اطلاعات مهم را در این زمینه کسب نمایید .

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد