چاپ تیشرت

توجه : به دلیل اینکه دستگاه خود را فروخته ایم ، در حال حاضر خدمات چاپ روی تیشرت را انجام نمیدهیم و فقط چاپ روی پرده شید و کاغذ دیواری انجام میدهیم.

چاپ روی تیشرت به دو صورت قابل انجام است :

۱ – چاپ روی تیشرت به صورت برچسبی

چاپ روی تیشرت با مدل برچسبی که بسیار شبیه چاپ سیلک میباشد معمولا به صورت تک رنگ یا دو رنگ انجام میشود . در این نوع از چاپ حروف یا آرم با دستگاه برش میخورد و به وسیله دستگاه دیگری به وسیله گرما و فشار بر روی تیشرت و پیراهن یا شلوار چسبانده میشود . این چاپ بیشتر برای چاپ اعداد یا شماره بازیکنان فوتبال یا سایر ورزشکاران بر روی تیشرت یا لباسهای ورزشی و یا چاپ آرم و لوگو شرکتها و یا نوشته ها بر روی تیشرت و پیراهن کاربرد دارد . این نوع از چاپ سرعت بالا و قیمت مناسبی دارد ، حتی با قیمت چاپ سیلک هم برابری میکند ولی بسیار شیک تر و تمیزتر از چاپ سیلک میباشد . به صورت ۱۰۰٪ قابل شستشو میباشد و دوام بسیار بالایی دارد و همچنین کارها بسیار زودتر از چاپ سیلک ( معمولا یک روزه ) انجام میشود . در این نوع از چاپ فایل خود را به صورت کرل با ورژن ۱۴ یا پایینتر برای ما ارسال مینمایید و در صورتی که کار شما تیراژ باشد ما یک نمونه از کار شما را آماده میکنیم و پس از تایید اولیه مابقی کارها نیز همانند نمونه چاپ میشوند. تمامی پارچه ها برای این نوع از چاپ مناسب میباشند ، از پارچه های تمام نخی تا پارچه های پلی استری و … این نوع از چاپ برجستگی 0/5 میلیمتری دارند و هنگامی که بر روی چاپ دست میکشید این برجستگی را احساس میکنید. به این نوع از چاپ ، چاپ استیکری هم میگویند. ( حداقل سفارش در این این نوع چاپ ۵ عدد میباشد ) .

۲ – چاپ روی تیشرت به صورت تمام رنگی

چاپ تیشرت به صورت تمام رنگی که این نوع از چاپ فقط مخصوص پارچه های پلی استری میباشد و به صورت سابلیمیشن چاپ میشود. این نوع از چاپ مناسب تیشرت و پیراهن های سفید میباشد و لباسهای با رنگ تیره اصلا مناسب این کار نیستند. این چاپ هیچ گونه برجستگی ندارد و رنگها داخل تار و پود تیشرت میروند و در نتیجه قابل شستشو میشوند . این نوع از چاپ برای عکس و یا لوگوهای تمام رنگی مناسب میباشد . ارسال فایل به صورت tif و در ابعاد واقعی قابل پذیرش است . حداقل سفارش برای این نوع چاپ نیز ۵ عدد میباشد.

 

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد