پرده شید ( دبل شید )

پرده شید

در ابتدا توضیحی درباره پرده شید عرض میکنیم و سپس به انواع شید رول ها میپردازیم. پرده های شید به پرده هایی گفته میشود که توسط یک دستگاه و به وسیله زنجیر بغل به صورت رولی باز و بسته میشوند. این نوع پرده ها عمر طولانی دارند و در عین ساده بودن ، زیبایی خاصی نیز دارند . پرده شید کاربردهای فراوانی دارد ، از جمله کاربردهای آن میتوان موارد زیر اشاره کرد :

پرده شید آشپزخانه – پرده شید پذیرایی – پرده شید اتاق خواب – پرده شید بالکن – پرده شید برای ادارات – پرده شید اپن آشپزخانه و …

این پرده ها همچنین قابلیت چاپ هم دارند که مجموعه ما کار چاپ این نوع پرده ها را انجام میدهد . برای دیدن نمونه های چاپ شده میتوانید به صفحه چاپ پرده شید مراجعه فرمایید.

پرده های شید معمولاً به دو صورت موجود هستند : پرده شید معمولی یا تک پرده و پرده شیدهای دبل یا دومکانیزم که در ادامه به توضیح هر کدام میپردازیم :

پرده شید تکی

پرده شیدهای تکی یا معمولی برای منازل و ادارات کاربرد فراوانی دارد . این نوع از پرده ها معمولاً از یک پارچه سفید ، کرم یا رنگی و یک دستگاه جمع کننده تشکیل شده است و به وسیله یک زنجیر به صورت رولی جمع و باز میشوند. قیمت این پرده ها نسبت به پرده شید دبل ارزانتر است و همچنین قابلیت این را دارد که از پارچه های رنگی با طرح های متنوع استفاده شود . همچنین شما میتوانید از پارچه های خودتان استفاده نمایید . ولی توصیه ما این است که از پارچه های که ما داریم بازدید کنید و از این پارچه ها استفاده نمایید . چرا که پارچه های ما مخصوص پرده شید هستند و دوام زیادی در مقابل آفتاب دارند.

پرده دبل شید

پرده های دبل شید که آنها نیز به صورت رولی و به وسیله زنجیر بغل باز و بسته میشوند از دو لایه ( معمولاً آستری و توری ) تشکیل میشوند . هر کدام از این پرده ها به وسیله زنجیر جداگانه ای جمع و باز میشوند و کنترل آنها به صورت کاملاً جداگانه انجام میشود. لایه آستری معمولاً ضخیم و برای جلوگیری از نور آفتاب کاربرد دارد و لایه توری برای زیبایی به کار میرود ، زمانی که آفتاب مستقیم به داخل خانه یا محل کار نداریم میتوانیم لایه آستری را جمع کنیم تا نور طبیعی بیرون را داشته باشیم و فقط پرده توری باز باشد . و هنگامی که آفتاب شدید داریم میتوانیم هر دو لایه پرده را باز کنیم تا جلوی تابش نور آفتاب را بگیرند. لایه آستری این نوع پرده قابلیت چاپ عکسهای مختلف : از عکسهای شخصی تا لوگو شرکتها و مناظر مختلف را دارا میباشد . همچنین شما میتوانید

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد